Begüm Kütük: Erdil beni İskender Paydaş’a benzetiyor

Begüm Kütük: Erdil beni İskender Paydaş’a benzetiyor

ABONE OL
Mart 8, 2023 04:54
Begüm Kütük: Erdil beni İskender Paydaş’a benzetiyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Oyuncu Begüm Kütük ile karikatürist eşi Erdil Yaşaroğlu 2006’da tanışmış, 2010’da nikah masasına oturmuştu. 13 yıldır evli olan ünlü Çift evliliklerini Hello dergisine anlattı.

Eşinin kendisini İskender Paydaş’a benzettiğini söyleyen Begüm Kütük’ün açıklamalarından ara başlıklar:

“Erdil’i ilk gördüğümde uzun boyu, yakışıklılığı, zeki ve komik olması dikkatimi çekmişti. Fazla ‘cool’ gelmişti. ‘Kibirli mi acaba?’ diye düşünmüştüm.

Meğer yanılmışım. Sonra samimiyeti ve yeteneğinden çok etkilendim. Yine de evliliğe ikna etmesi dört yılını aldı. Beni her gün kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

“Güleyim mi, üzüleyim mi bilemedim”

“Erdil sağ olsun isim koyma konusunda bir dahi! Bana uzun süre İsko diye hitap etti. O ne be?’ diye sorunca, ‘Seni İskender Paydaş’ın gençliğine benzetiyorum’ yanıtını verdi. Güleyim mi, üzüleyim mi bilemedim. Ben ‘Kalbim’, ‘Ruhum’ dedikçe, o ‘Bico’, ‘Becü’, ‘Sarı’ diye sesleniyor.”

Erdil Yaşaroğlu ise şöyle konuştu:

“Evliliğin ne olduğunu birlikte öğrendik. Kolay bir şey değil ama sevdiğin, iyi anlaştığın, eğlendiğin biri olunca kolaylaşıyor.

Benim Begüm’e aşkım yıllar geçtikçe daha da arttı. Neşesi ve komikliği ile beni besliyor.

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.