DOLAR 19,0540 0.13%
EURO 20,5095 -0.63%
ALTIN 1.211,44-0,66
BITCOIN 525290-2,01%
İstanbul
10°

AZ BULUTLU

16:43

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

DEMET ÖZDEMİR ” KÖTÜ BİR ŞEY YAPMADIM” DEDİ!

ABONE OL
Aralık 6, 2021 13:02
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Son dönemde şarkıcı Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşkla konuşulan Demet Özdemir (29), İbrahim Selim’in YouTube’da yayınlanan programına konuk oldu. Bilinmeyenlerini anlatan Özdemir, iş ve özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

“DİNLENİYORUM”

Dört aydır herhangi bir projede yer almayan Özdemir, 9 yıldır aralıksız çalıştığını ve dinlenmek istediğini dile getirdi.

Demet Özdemir'den son dakika itiraf gibi sözler: Eski mesleğim...

“ESKİ MESLEĞİMLE İLGİLİ SÖZLER BENİ ÜZDÜ”

Oyunculuğa adım atmadan önce dansçı olan Özdemir, hakkında çıkan, “Bakın, eski mesleği neymiş!” haberlerine üzüldüğünü söydi. Ünlü oyuncu, geçirdiği süreci açıklarken, Hazal Kaya ve Selin Şekerci’den destek gördüğünü de söyledi.

Özdemir, “Herkes şimdi ‘Oo dans, oo Demet… Süper!’ falan diyor. Öyle değildi. Yani bir ara bayağı canını sıktılar. O zaman nasıl geçti senin için?” sorusuna yanıt verdi.

Demet Özdemir'den son dakika itiraf gibi sözler: Eski mesleğim...

“KORKUNÇTU!”

2009’da Mustafa Sandal’ın “Ateş Et Ve Unut” şarkısının klibinde rol alan Demet Özdemir, şunları söyledi:

Bu konuyu söylediğinde aklıma Selin Şekerci ve Hazal Kaya geliyor. Tanıştığım dizilerde oynadığım arkadaşlarım geliyor. Korkunçtu. Şu kötüydü, gerçi o olmasa bile bence kötü ama ilk dizimi yaptığımda röportaj verdim. Gazetede yayınlandı. O zaman okumak istemediler. Çünkü yeterince ünü değildim. Ben zaten dans ettiğimi herkese söyledim; ‘Eskiden dans ediyordum. Ablam dansçıydı’ diye. Tek tek nerelerde dans ettiğimi kimse sormadı. O yüzden açıklamadım

“KÖTÜ BİR ŞEY YAPMADIM”

Çok yeni aslında. İki, iki buçuk yıl önce de bir haber çıktı. ‘Şok şok…’ diye. Başlıklar böyleydi. Evet… ‘Demet Özdemir’in asıl mesleği…’ Reklama giriyorlar. ‘Bittik’ dedik. Bir şey oldu ama ne oluğunu bilmiyorum. Bir şey yapmadığımın çok farkındayım. Kötü bir şey yaşamadığımın farkındayım fakat kendimi çok kötü hissettim. Dedim ki; ‘Hemen seyirci seni bağrına basmayacak. Emek vereceksin bununla ilgili.’ 15 yıl mı, 20 yıl mı yani… Daha yeni başlıyorum her şeye. Altıncı yılımdayım. ‘Bittik’ dedim. Hemen zaten panik başlıyor, ne olduğunu bilmiyorum.


“UTANILACAK BİR ŞEY YOKTU”

Dans ettiğim ne varsa, üç tane video. Saatlerce bunu konuştular. Ne biliyor musun? ‘Vay Demet’e bak ya… Gördün mü, dansçıymış eskiden.’ Bu dil ne? Evet, dansçıydım. Zaten biliyordunuz fakat bir şey yakalamış gibi davrandılar. Bu sefer ne oldu biliyor musun? Gerçekten sevilmemekten korktum. Aslında bunda hiçbir şey yok. Dans etmekte kötü hiçbir şey yok ama maalesef o an öyle görmüyorsun. O an küçülüyorsun. Çok kötüyüm, utandım. Paramı kazandım, yanlış hiçbir şey yapmadım. Bu kazandığım para ile ne yaptığım belli. Hiç utanılacak bir şey yok.

“SELİN ŞEKERCİ DESTEK OLDU”

Bir anda şunları gördüm. Selin Şekerci, tweet attı; ‘Ne yapmış yani?’ diye. İyi hissettim kendimi. Çünkü ister istemez bir illüzyona kapılıyorsun. Gerçekten hata olduğunu düşünüyorsun. 5-10 dakikalık bir histen bahsediyorum.

“EFES KIZLARI” KADROSUNDAYDI

Ayrıca, dansçı olarak 3,5 yıl şarkıcı Bengü ile çalışan Demet Özdemir, bir dönem “Efes Kızları” kadrosunda da görev almıştı.

Demet Özdemir'den son dakika itiraf gibi sözler: Eski mesleğim...

“21.30’DA EVE DÖNERDİM”

Ardından Özdemir, “Sen küçük bi kasabada doğup, büyümüşsün.” sözlerine, “Evet, öyle. Az nüfuslu bir yerdi ama gerçekten müthiş bir komşuluk kültürü vardı. Mahalle kültürü ile büyüdüğüm için ağaca tırmanmak, arkadaşlarla dışarıda oynamak, 21.30’da eve dönmek gibi şeyler vardı hayatımda. Çünkü 11-12 yaşına kadar oradaydım ve muazzam bir biçimde güvene, dostluğa dayalı bir yer olduğu için çok özgür büyüyebildim. Babam inanılmaz katı kuralları olan biriydi ama ailede kimse kimseye ‘Şunu olacaksın.’ diye baskı kurmazdı.” şeklinde yanıt verdi.

Demet Özdemir'den son dakika itiraf gibi sözler: Eski mesleğim...

“SABAHLARI UYANINCA KİMSEYLE KONUŞMAZDIM”

“Çocukken uyandığında bir süre kimseyle konuşmazmışsın?” sorusunu da cevaplayan ünlü oyuncu, “Eskiden öyleydim ve korkunç biriydim. Hatta belki öyle olan kişiler varsa bir şifre çözeriz şu anda. Çocukken inanılmaz hırslı, amaçları olan ve sabırsız biriydim. Her şey çok çabuk olsun istiyordum ama bunu düşündüğüm zamanlar 14 yaşındaydım. Yani ne kadar hızlı olabilir ki? Yine de bu sabırsızlık bende aşırı bir gerginlik yaratıyordu ve uyandığımda ‘Neden uyandım ki bugün?’ diye düşünüyordum. Mesela aşırı neşeli biriyle karşılaştığımda ‘Neden bu kadar mutlusun, sabah sabah bu kadar neşeli olacak ne buluyorsun?’ diye sorardım. Ne zaman ki yapmak istediğim işi yapmaya başladım, para kazandım ve aileme olan sorumluluklarımı yerine getirmeye başladım işte o zaman ben de ‘Ne var bunda bu kadar gülünecek sabah sabah?’ denilecek tiplere döndüm. Kısacası hayattaki amacınızı veya sizi mutlu edecek şeyleri bulduğunuzda çok mutlu uyanıyorsunuz.” açıklamasını yaptı.

“HİSLERİME ÇOK GÜVENİYORUM”

“Arkadaşlarıma nasihat vermek konusunda çok gerçekçi ve dürüstüm.” diyen Demet Özdemir, “Bazen insanları kırabiliyorum ama uzun vadede insanlar üzerinde olumlu sonuçlar yaratabiliyor. Bu yüzden hislerime çok güveniyorum ve genelde de doğru çıkar.” ifadelerini kullandı.


“SENİ SEVİYORUM’ YERİNE ‘İYİ Kİ VARSIN!”

İnsanlarla ilişkilerine de değinen oyuncu, “Seni seviyorum’ yerine, ‘İyi ki varsın’ cümlesini tercih ederim. Çok kıskancımdır ama belli etmem. Hemen reaksiyon veririm ama kısa sürede bunun yersiz bir duygu olduğunu hemen fark ederim.” şeklinde konuştu.

“HİÇ REDDEDİLMEDİM”

Özdemir, “Hiç reddedilme hikayen var mı?” sorusuna ise, “Yok. Hiç reddedilmedim.” yanıtını verdi. 

 

 

 

En az 10 karakter gerekli