EBRU ŞALLI GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

ABONE OL
Mayıs 6, 2021 06:27
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Ebru Şallı, Gökhan Çınar’ın sunduğu “Katarsis” programına konuk oldu. Şallı, çocukluğundan aile yaşantısına, hayatının dönüm noktasından oğlu Pars’ı kaybettiği acılı zamanlarına kadar hayatına dair her şeyi anlattı. “Ebru Şallı açıklamalarında, “Boşanmayı dışarıdan kimsenin gözüne sokmadık. Herkes bilmez ama boşanmanın yansımanın da kötü olduğunu düşünmüyoruz. Biz bunu iyi başardık.

Anne baba boşanabilir ama sonuçta çocuklardan boşanmıyorsunuz. Anne baba olmaya devam ediyorsun, ayrı ayrı evlerde. Anlaşarak ayrıldıysan, sorun, kavga, gürültü, spesifik bir sorun yoksa bence çocuklar için şahane bir şey. Hem annesi hem babası ile ayrı ayrı zaman geçiriyor. Zaman zaman bir arada oluyor. Bu pozitife çevrilebilir ki bizim çevirdiğimizi düşünüyorum.” sözlerine yer verdi. Geçtiğimiz yıl 9 yaşındaki oğlu Pars’ı, mücadele ettiği lenfoma hastalığı nedeniyle kaybeden Ebru Şallı, yaşadığı zorlu dönemi anlatırken gözyaşlarını tutamadı.

(Kaynak:hürriyetkelebek)

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.