DOLAR 19,1279 0.1%
EURO 20,7127 0.43%
ALTIN 1.201,420,07
BITCOIN %
İstanbul

HAFİF YAĞMUR

16:43

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

BAHAR CANDAN ‘’ YANLIŞLIKLA VAJİNA YEDİM ‘’

BAHAR CANDAN ‘’ YANLIŞLIKLA VAJİNA YEDİM ‘’

ABONE OL
Aralık 23, 2021 20:52
BAHAR CANDAN ‘’ YANLIŞLIKLA VAJİNA YEDİM ‘’
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Flash Tv’ de yayınlanan “Seyhan SOYLU ile AL SANA HABER”, Türk televizyonlarının en olaylı, sansasyonlu programı olarak zirveyi kimseye kaptırmıyor. Bugün AL SANA HABER’ de yorumcu olarak Erol Köse, Yeliz Yeşilmen ve Bahar Candan vardı.

Gün geçmiyor ki programda sansasyonel bir olay yaşanmasın. Bugün yine Bahar Candan öyle bir laf etti ki stüdyodaki herkes şaşkına döndü. 

Moderatör Seyhan Soylu dün kendisine ekrandan laf söyleyen Can Ataklı’ ya, bugün sert bir cevap vererek; “Sen doların inip kalkmasını bırak. Önemli olan sizin son zamanlarınızda libidonuzu nasıl kaldırıp indirmesini konuşması lazım” diyerek yanıt vermişti. 

Yeliz Yeşilmen de araya girerek; “Seyhan sen libidonu kaldırıp indiriyor musun?” 

Seyhan Soylu; “Her zaman” dedi gülerek ve Yeşilmen bunun üzerine; “Neyle besleniyorsun? Ne yiyip ne içiyorsun?” diye sordu. Soylu ise; “Su içip, simit yiyorum” derken Erol Köse de “Uykusuzluğu nasıl beceriyorsun yıkılmadan? Günde 2 saat uyuyarak. Ben Seyhan’ın Mustafa Topaloğlu’ndan sonra ikinci büyük uzaylı olduğunu düşünüyorum.” diye yorum yaptı. 

Bahar Candan ise sessizliğini bozarak; “Istakoz ye hayatım. Istakoz da bir libido var. Istakoz zaten libidolu bir hayvan” deyince masadaki herkes kahkahalara boğuldu. Gülüşmeler devam ederken Bahar konuşmaya devam ederek; “Ben bir kere ağzıma bir attım. Tüylü bir şey var. Vajinasıymış. Dedim ki bu ne; bahar hanım vajinası olabilir dediler. Ben hatta kusacaktım” deyince stüdyodakiler bir an şaşkınlık yaşayıp kahkahalara boğuldular. 

Soylu durumu toparlamaya çalışarak; “Yani aslında şunu söylemeye çalışıyor. O tıbbi olarak bir şey söylüyor aslında. Demek istiyor ki, aynı zamanda bir beslenme uzmanı ve iyi bir gurme olarak ıstakozun nerelerinin yenilip nerelerinin yenilmemesi gerektiğini söylüyor.” yorumunda bulunsa da masada hala herkes olayın şokundaydı. 

Erol Köse; “Yahu ıstakozun bilmem neresinden bize ne” diyerek isyan ederken gülmekten sinirleri bozulan Yeliz Yeşilmen de “Ben bu şoktan bir süre çıkamayacağım ama beni bir gün götürmeni istiyorum ıstakoz yemeye. Ama baştan söyleyeceğiz şefe, her türlü organını, kılını, tüyünü temizlesinler.” dedi. 

En az 10 karakter gerekli