DOLAR 19,0540 0.13%
EURO 20,5095 -0.63%
ALTIN 1.211,44-0,66
BITCOIN 527980-1,56%
İstanbul
10°

AZ BULUTLU

19:27

AKŞAM'A KALAN SÜRE

EROL KÖSE: CEM YILMAZ’ DA YILMAZ ERDOĞAN KOMPLEKSİ VAR.

EROL KÖSE: CEM YILMAZ’ DA YILMAZ ERDOĞAN KOMPLEKSİ VAR.

ABONE OL
Kasım 26, 2021 23:03
EROL KÖSE: CEM YILMAZ’ DA YILMAZ ERDOĞAN KOMPLEKSİ VAR.
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Flash Tv’ de hafta içi her gün saat 15.00 – 17.00 saatleri arasında canlı olarak yayınlanan ve Seyhan Soylu’ nun moderatörlüğünü yaptığı “AL SANA HABER” in daimi yorumcuları arasında Nihat Doğan, Ebru Polat ve Bahar Candan’ın yer aldığı programda artık her gün farklı bir başarılı magazin duayeni gazetecisi, konuk yorumcu olarak yer alacak.

Farklı kimliklerden oluşan ünlü yorumcuları kadrosuna dahil etmeye devam eden “AL SANA HABER” programında Perşembe günü konuk yorumcu olarak Erol Köse yer alıyor. 

Yayınlandığı günden beri haberleri ile gündem olan “AL SANA HABER” de dün yine flash açıklama Erol Köse’ den gelmişti. Tv ekranlarında ilk kez açıklıyorum ve bombayı patlatıyorum diyen Erol Köse;” Uzan döneminde ben Gora filmini çekerken, bir uzay gemisinin komutanı da, Zeki Alasya – Metin Akpınar olsun dedim Cem Yılmaz’ a. Ancak Cem Yılmaz, isimleri reddederek, onlar olursa ben oynamam, onların isimleri beni aşar. Ayrıca Şafak Sezer’ i de istemedi. Kavga dövüş ben ikna ettim.” açıklamasında bulunurken sözlerini “Ayrıca Metin Akpınar, Cem Yılmaz için; oyunculuk kumaşı işe yaramaz. Zeki bir çocuk ama Cem Yılmaz’ dan oyuncu olmaz, o yeteneğe sahip değil dedi” diyerek bombayı atmış ama detayları konuşmamıştı. 

Bugün ise detayları konuşmak üzere canlı yayına bağlanan Erol Köse:” İkinci bir bomba daha patlatayım; aslında bana ilk Cem Yılmaz başvurdu abi beni kurtar BKM’ den diyerek. Ben komedinin Tarkan’ıyım, Yılmaz Erdoğan ise Mustafa Sandal’ı. Ben birim o iki dedi. Ve ben güzel de bir para vererek anlaşma yaptım Cem Yılmaz gösterileri ve sinema filmleri yapmak üzere. Yılmaz Erdoğan bana mail attı bizim ekmeğimizle neden oynadın diyerek. Ben de onun üzerine Cem Yılmaz’ın mesajını attım bak kardeşim teklif buradan geldi diyerek. Ondan sonra Yılmaz Erdoğan benden özür diledi. Ondan sonra ilk proje Gora filmini yapacağız o zaman bu Metin Akpınar – Zeki Alasya mevzusu oldu. Onlar demode dedi. Ben de onlar demode değil klasiktir dedim. Onun üzerine Cem Yılmaz resmen küstü ve Şafak Sezer’ i de istemiyorum dedi. Neyse kavga dövüş bir şekilde ikna ettik Şafak Sezer’ i kabul etti. Ama bahtsız bir film oldu. Uzan olayı oldu. BDDK filme el koydu. Ama sonra filmi kim aldı dersiniz? Yılmaz Erdoğan yani BKM satın aldı.” diyerek yıllar sonra ilk kez bilinmeyen gerçekleri “AL SANA HABER” de anlattı.

Nihat Doğan ise;” Evet bu olayı biliyorum Şafak Sezer beni yakın arkadaşım. Film bittikten sonra Şafak Sezer kompleksi yüzünden birçok sahneyi de çıkarmış montajda.” diye belirtince Erol Köse olayı doğruladı ve: “Cem Yılmaz çok egoisttir. Metin Akpınar’ın dediği doğrudur. Cem Yılmaz’ da Yılmaz Erdoğan kompleksi vardır ve Yılmaz Erdoğan’ın daha önce birlikte olduğu kişilerle de birlikte olmuştur. Yılmaz Erdoğan şairdir, yönetmendir, duayendir ama Cem Yılmaz sadece Stand up yapar ve doğaçlama yapmaz. Oyunculuk olarak da bakın hep aynı tipleme. Oynadığı reklamlarda da aynı tiplemedir. Ve bunları da ilk defa burada söylüyorum. Metin Akpınar’ın dahi haberi yoktur. Ayrıca Cem Yılmaz ile görüşmüyorum nankör insanlarla işim olmaz.” diyerek her cümlesi olay yaratacak sözler söyledi.

Seyhan Soylu ise “Peki o zaman ben de bir şey açıklayacağım.” diyerek Şafak Sezer meselesinin aslını anlattı. “Filme TMSF’ nin el koyduğunda filmi Yılmaz Erdoğan almıştı ancak o dönem Şafak Sezer’ i BKM bünyesine alamadığı için Şafak Sezer’ in sahnelerine makas attırmıştır.” dedi. Yine Türkiye’nin çok konuşacağı bir habere imza attı “AL SANA HABER” Seyhan Soylu farkıyla.

En az 10 karakter gerekli