GÖZDE TÜRKER’DEN KENAN İMİRZALIOĞLU PROJESİ

ABONE OL
Mayıs 20, 2021 13:06
0

BEĞENDİM

ABONE OL

25 yaşındaki genç oyuncu Gözde Türker, özel hayatı ve kariyeriyle ilgili planlarını sadece magazinburada.net kameralarına yaptı. Gözde Türker, şu sıralar kendisini Bihter Ziyagil karakteriyle kıyaslandığını açıkladı. Türker, Aşk-ı Memnu dizisi setiyle kadrosuyla çok iyi bir işti. Zaten iyi iş kendini gösteriyor. Aşk-ı Memnu’da oynamak isterdim o sebepten. Beren Saat’i beğeniyorum, Bihter Ziyagil’in hakkını layığıyla verdi.” diyerek oynamak istediği projeyi söyledi.

Gözde Türker, oyunculuk yapmasının yanında senaryo yazdığını da ifade etti. Türker, “5 tane yarım kalmış senaryom var. Sağlığım elverirse bunları tamamlamak istiyorum. Hayal ürünü bilim kurgu türünde şeyler yazmayı seviyorum. Şu sıralar Ezel dizisini izliyorum çok iyi iş çünkü. İnce Mehmed tarzı bir köyde geçen bir senaryo tasarladık. Kenan İmirzalıoğlu‘nun bu projede oynatabileceğimi düşündüm. ” diyerek hayalini ilk  ” diyerek hayalini ilk kez itiraf etti.

(Kaynak:magazinburada.net)

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.