ÖMÜR GEDİK’TEN HINCAL ULUÇ’A CEVAP

ABONE OL
Mayıs 11, 2021 15:51
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hıncal Uluç köşesinden alenen “Tarkan haklı diyen Ömür, sen de müzisyensin güya… Ama senin şeyin denk nasıl olsa… Size çalanlar, evlerine üç kuruş götürenler ne yapıyor hiç düşündün mü” yazmıştı. Ömür Gedik‘ten bu yazıya cevap gecikmedi. Dahası, müzisyen arkadaşlarımdan zor durumda olanlara birebir yardım ettim, “Ömür’den yardım istedim etmedi” diyen bir kişi bile bulamazsın.  duyduğum tüm müzisyen arkadaşlarım için onca şey yapmışken, bu haksız eleştiri karşısında açıklama yapmam da şart oldu. POPSAV Yönetim Kurulu üyesiyim ve pandemi en yoğun çalıştığımız dönemdi.

80’den fazla solist ve grubun katıldığı bir online festival düzenleyerek müzisyen arkadaşlarımıza 300 bin TL yardım topladık. Ve bunu koronanın en yaygın olduğu dönemde, otoimmün hastalığıma rağmen riski göze alarak yüz yüze geldiğimiz toplantılar ve festivalle yaptık. Şu anda bu toplantıların sonucunda müzisyenlere yapılan yardım 156 milyon TL’yi buldu.” sözlerine yer verdi.

(Kaynak:Hürriyet)

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.