DOLAR 19,0945 0.22%
EURO 20,5600 0.26%
ALTIN 1.203,04-0,72
BITCOIN 5340290,75%
İstanbul
14°

AÇIK

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

SEYHAN SOYLU, “BERDAN MARDİNİ YENİ İMAJIYLA BENİM VELİAHTIM OLMUŞ”

SEYHAN SOYLU, “BERDAN MARDİNİ YENİ İMAJIYLA BENİM VELİAHTIM OLMUŞ”

ABONE OL
Aralık 6, 2021 19:44
SEYHAN SOYLU, “BERDAN MARDİNİ YENİ İMAJIYLA BENİM VELİAHTIM OLMUŞ”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SEYHAN SOYLU İLE AL SANA HABER ” de yine olay vardı. Seyhan Soylu Flash Tv’de sunduğu programla kanal öyle bir gündeme geldi ki manşetlerden düşmüyor. Kanal şimdiden Seyhan Soylu’yu Haber Kraliçesi ilan etti bile… Hafta içi her gün saat 15.30 – 17.30 saatleri arasında canlı olarak yayınlanan programda Seyhan Soylu beklenmedik bir performans göstererek izleyiciyi ekrana kilitledi. Programda her gün farklı ünlü simalar yorumcu olarak katılıyor. Nerdeyse her yayında bomba haberlere imza atılıyor.

Seyhan Soylu, bugün programda yeni imajıyla çok konuşulan Berdan Mardini’ yi diline doladı, ti’ ye aldı ve dalgasını geçti. Saçlarını sarıya boyayıp kaşlarının rengini açtıran, göğüs kıllarını tamamen aldırıp göğüs dekoltesi veren Berdan Mardini’ ni yeni imajı çok konuşuldu. Seyhan Soylu; “Berdan Mardini’ nin yeni imajı çok komik yahu, adam resmen bana benzemeye çalışmış. Geçen günde Selin Ciğerci’nin kocası beni kıskanmış olacak ki saçlarını kısa ve sarı yapmışlar. Yahu bunlar nasıl adamlar yahu. Erkek adam saçını sarıya boyar mı? Göğsüne, vücuduna Ağda veya epilasyon yaptırıp dekolte pozlar verir mi lan. Siz nasıl delikanlısınız? Gerçi bu yeni imajında beni örnek almasına bayıldım. Bana bir şey olsa programa moderatör olarak gelebilir bana benzemiş çünkü. ))” diyerek stüdyodakiler, teknik ekip dahil kahkahalara boğuldu… Seyhan Soylu ‘nun bu sözlerine Bahar Candan girdi ve Berdan Mardin’in yeni imajı için Bahar’da şok sözlerde bulunarak duble çaktılar. 

Nihat Doğan; “Moderatör olarak mı geliyor?”

Bahar Candan; “Sadece saç da değil. Göğüs kıllarını da aldırmış. Yani bu konularda çok tecrübeli değilim ama Türkiye coğrafyasında göğsünde kıl olmayan yoktur herhalde. Ayrıca neden o kadar dekoltesini açmış? Ben cesaret edemem o kadar dekolte vermeye” diyerek Mardini’ nin göğüs dekoltesini ve imajını eleştirdi.

Nihat Doğan gülerek alayımsı bir tavırla; “Programın sadık izleyicilerinden herhalde belli oldu” 

Seyhan Soylu; “Ama çok yakışmış. Gökhan Çıra ve Berdan Mardini bana benzemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Ben peruk takmıyorum ya artık saçlarım kısa ve sarı. Onlar da hemen saçları kestiler ve sarı yaptılar. Olmaz Berdan bu kılıkta kimse çocuk da yapmaz sana.” diyerek canlı yayında Güzellik Koçu olan Sevim Alan’ a telefonla bağlanarak Berdan Mardini’ nin yeni imajıyla ilgili düşüncelerini ve göğsünü ağdayla mı lazer epilasyonla mı aldırmış olabileceğini sordu. Güzellik Koçu Sevim Alan;” Bence ağda yaptırmıştır. Epilasyonla o kadar çabuk bitmez. Ama ağda da yaptırsa göğüs tüyleri eskisi kadar çıkmayacaktır. Yüzünde bir şey yok ama kaşlarını aldırmış. Bazı şeyler bazı insanlarda absürt duruyor Berdan Mardini’ de de absürt durmuş bence. Bu imajıyla metroseksüel bile diyemeyiz.” diye cevap verdi.

Seyhan Soylu “Yani şimdi kıllarınla bıcır, bıcır oynanamaz mı? Yahu ben böyle bir adamla asla olmam, Bir hamal, inşaat işçisi bir amele kıroyu tercih ederim. Böyle bir erkek ile beraber olunur mu Fatih Ürek, Arto veya Kuşum Aydın bunu yapsa bir şey denmez bence Gökhan Çıra’da Berdan Mardin’i de bana benzemiş ))) ‘’ diyerek resmen ekrandan Berdan Mardini ve Selin Ciğerci’nin eski kocası ile dalga geçti.

O sırada meslektaşı Berdan Mardini’ ye sahip çıkmaya çalışan Nihat Doğan; “Belki bir amacı vardır yapmasının. Ben de bir amaç için yapabilirdim. Bir sinema filmi, festival filmi, kadına şiddet için, çocuklar için her şeyi yaparım.”

Seyhan Soylu Nihat Doğan’ a dönerek “Bırak şimdi tımbırtıyı. Eğer saçını sarıya boyayıp göğüs kıllarını da aldırırsan 10 bin dolar vereceğim. Sen saçını sarıyı boyayıp göğüs kıllarını ağda yaptır benden 10.000 doları kap” deyince Nihat Doğan şok oldu…

En az 10 karakter gerekli