UNİQTAİLOR MARKASININ HİZMETLERİ NELERDİR?

UNİQTAİLOR MARKASININ HİZMETLERİ NELERDİR?

ABONE OL
Şubat 10, 2023 11:20
UNİQTAİLOR MARKASININ HİZMETLERİ NELERDİR?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

“Bebeğinizi Pamuklara Sarın”

 

Merhaba ben Uniqtailor Marka Kurucusu Neslihan Topçu, ilk hazır giyim ve moda ile tanışmam küçük yaşlarda henüz 6 yaşında ailemin üretim tesisinde reçme makinesini kullanarak oldu. Ailem sayesinde hayatımın ilk yıllarında sektöre bu şekilde giriş yapmış oldum. Daha sonrasında ise aileden kodlanarak öğrenmeye başladığım hazır giyim ve moda süreçlerinin teorik eğitimini alabilmek adına mesleki teknik lisede dört yıl boyunca moda eğitimi aldım. Hemen akabinde ise İstanbul Beyoğlu Olgunlaşma Enstitüsünde hem Haute Couture hem de Pret a Porter alanlarında iki yıl boyunca yoğun bir eğitim programına katılarak sektör deneyimini arttırmaya devam ettim.

 

 

Henüz enstitüde öğrenciyken kendi kadın Haute Couture markamı kurdum ve dükkanımı açarak kişiye özel tasarımlarımı üretmeye başladım. Sektör deneyimimi geliştirmek adına ülkemizin en moda markalarına sahip olan Adil Işık Group’ta 10 yıl boyunca üretim, moda tasarım ve satın alma süreçlerinde kendimi geliştirdim. İş hayatında eğitimime ara vermeyerek İstanbul Moda Akademisinde alanım ile ilgili eğitimler almaya devam ettim. Ek olarak genç yaşta iş hayatına atılınca başlama fırsatı bulamadığım lisans eğitimi de Uluslararası İlişkiler alanında tamamladım. İş ve eğitim hayatının yoğun temposunda kızım Neslişah’ın doğması ile beraber kızıma özel kıyafetler dikmeye başladım. Kızıma diktiğim kombinler çok beğenilince “Bebeğinizi Pamuklara Sarın” mottosuna sahip olan UniqTailor isimli markam kuruluş serüvenine başlamış oldu.

 

 

UniqTailor markası adından anlaşılacağı üzerine benzersizlik ve kişiye özel giyimi bebeklerin, çocukların ve tabii ki annelerin beğenisine sunulmak üzere kuruldu. Ana gayemiz ise sınırlı sayıda üretilmiş yüksek tasarım moda ürünlerimizi minik misafirlerimizin beğenisine sunmak. UniqTailor olarak özellikle bebeklik döneminde bebek kıyafetlerinin tamamlayıcı olan aksesuar ürünleri tasarımlarımızda kullandığımız kumaşlarla, desenlerle ile illüstre ederek yeniden tasarladık. Özellikle bu tarz bütünleyici tasarımlarımız annelerin konsept fotoğraf çekimlerinde çok rağbet görmeye başladı. Biz gerek sosyal medyadan, gerek deneyim mağazamızdan alışveriş yapan değerli misafirlerimizin her talebini değerlendirerek müşterimizin fikirlerini tasarım sürecimizin merkezine alıyoruz. Örneğin; tamamlayıcı aksesuar ürünlerimiz deneyim mağazamıza gelen misafirlerimizin talepleri ile hayata geçti.

 

 

Biz firmamız olarak kadınlara pozitif ayrımcılık yaparak büyümek istiyoruz. İnşallah büyüdükçe tüm kadrolarımız kadınlardan oluşacak. Ek olarak sektördeki bilgi birikimimizi paylaşmak ve arttırmak adına yakın gelecekte bebek alanında ülkemizin en önemli markalarına private label üretim yapacağız. Biz işbirliğinin gücüne inanan ve ülkemizin markaların gelişini, uluslararası arenada var olmasını savunan bir kurum olarak rakiplerimizle beraber ortak çalışmalara yaparak işbirliğine dayalı bir metodla gelişmeye ve geliştirmenin gücüne inanıyoruz.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.