DOLAR 13,4200-0.44%
EURO 15,2020-0.52%
ALTIN 793,17-0,04
BITCOIN 446140-7,35%
İstanbul

KAR YAĞIŞLI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

TADINI SARAY’DAN ALAN KAHVE

TADINI SARAY’DAN ALAN KAHVE

Saray Kahve’nin karışım kahve üretimi ve satışı ile tanışıklığı bundan 12 yıl öncesine dayanıyor.Firma sahiplerinden Nuri Turgut firma hakkında

ABONE OL
Ağustos 20, 2021 11:00
TADINI SARAY’DAN ALAN KAHVE
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Saray Kahve’nin karışım kahve üretimi ve satışı ile tanışıklığı bundan 12 yıl öncesine dayanıyor.

Firma sahiplerinden Nuri Turgut firma hakkında “ Üretim aşamasında yeni kahve kavurma metotları, farklı tat arayışları ve yeni kahve işleme tarzları bizi hep eşsiz tatlara ulaştırdı. Bu noktada yeni markamız ‘Saray Kahve’ yenilenen yüzü, güçlü ekipmanları tecrübeli çalışanları ve portföyünde bulunan lezzetini saraydan alan ürünleri değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaya geldik. Ürünlerin nihai tüketicilere ulaştıktan sonra bünyesinde toplanan olumlu geri dönüşlerden beslenip karışım kahve sektörüne vurduğu damga ile piyasada lider olmak tek amacımız ve gayemizdir. Ürünlerimizi kendimiz üretiyoruz. Bu üretim hattında çok özenli ve leziz tatlar çıkartıyoruz. Ürünün içeriğinde bulunan 8 adet nadide ürünü özellikle tedarik edip el değmeden, özenle işleyerek özel değirmenlerde öğütüp, Osmanlı tarihimizdeki kahveci basılarının tutturduğu kıvamı tıpkı o dönemdeki gibi harmanlayarak yakalayıp günümüz nihai tüketicilerine ulaştırıyoruz. Ülkemizin haricinde yurt dışına da ürünlerimizi ihraç ediyoruz ve çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. ‘Saray Kahve’ şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da leziz kahve tatları üretmeye tüm titizliği ve profesyonelliği ile devam edecek.”  açıklamalarında bulundu.

 

Saray Kahve’nin kendi üretimi olan ürünleri arasında;

Saray Osmanlı Kahvesi

Osmanlı Kahvesinin içinde Yemen Kahvesi, Keçiboynuzu, Menengiç Kahvesi, Sahlep, Damla Çikolata, Krema, Damla Sakızı, Karamel yer almaktadır.

Saray Kakuleli Osmanlı Kahvesi

Kakuleli Osmanlı Kahvesinin içinde Yemen Kahvesi, Keçiboynuzu, Menengiç Kahvesi, Sahlep, Damla Çikolata, Krema, Kakule yer almaktadır.

Saray Dibek Kahvesi

Dibek Kahvesinin içinde Yemen Kahvesi, Keçiboynuzu, Menengiç Kahvesi, Sahlep, Damla Çikolata, Krema, Damla Sakızı, Kakule yer almaktadır.

Saray Sütlü Menengiç Kahvesi

Sütlü Menengiç Kahvesinin içinde Menengiç Kahvesi, Yemen Kahvesi, Kahve Beyazlatıcısı, Sahlep, Damla Sakızı yer almaktadır.

Saray Damla Sakızlı Osmanlı Kahvesi

Damla Sakızlı Osmanlı Kahvesinin içinde Yemen Kahvesi, Keçiboynuzu, Menengiç Kahvesi, Sahlep, Damla Çikolata, Krema, Damla Sakızı yer almaktadır.

 

SARAY KAHVE

Petrol OSB Mahallesi 16. Cadde No:10 Merkez/Adıyaman

İnstagram : @saraykahve.tr

Facebook : @saraykahvetr 

WEB : www.saraykahve.com

 

Koordinatör : Muhammed Emin Kaptan

0 544 670 49 15

 

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (18)


HIZLI YORUM YAP