DOLAR 19,0540 0.13%
EURO 20,5095 -0.63%
ALTIN 1.211,44-0,66
BITCOIN 527800-1,80%
İstanbul
10°

AZ BULUTLU

19:27

AKŞAM'A KALAN SÜRE

SEYHAN SOYLU: “SEREN SERENGİL YAŞAR İPEK’ E HALA DELİ GİBİ AŞIK”

SEYHAN SOYLU: “SEREN SERENGİL YAŞAR İPEK’ E HALA DELİ GİBİ AŞIK”

ABONE OL
Aralık 1, 2021 20:00
SEYHAN SOYLU: “SEREN SERENGİL YAŞAR İPEK’ E HALA DELİ GİBİ AŞIK”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 FLASH TV’ deki olaylı program “ALSANA HABER” her gün medyanın gündeminde kalmaya devam ediyor. Moderatürlüğünü Seyhan Soylu’ nun yaptığı program hafta içi her gün saat 15.00 – 17.00 saatleri arasında canlı olarak yayınlanmakta, her gün değişen yorumcularıyla ve sürpriz konuklarıyla gündem yaratmaya devam ediyor.

       Dün canlı yayında Seyhan Soylu eski kankisi Seren Serengil’in “Söylemezsem Olmaz“ da ki   programında kendi ağzından sağlık durumuyla ilgili “Ameliyat olmazsam 1 yıl içinde öleceğim. Karaciğerim bitmiş siroz olmak üzereyim” sözleri üzerine Seyhan Soylu; “Şu an Seren’ le konuşmasam da konu sağlık olunca çok üzüldüm. Bundan 6 ay önce yine hastalığı tetikledi zannettim, meğerse başka bir ameliyat olmuş! ne bileyim. Mustafa’yı aradım oda evdeyiz abla dedi. Evine gittim geçmiş olsun için. Sitenin güvenliği beni sever, tanır. Siteye girişte güvenlikten aradılar haber verdiler. Ve evde yoklar dediler. Adam megafondan konuşuyordu. Evdelerdi. O gün evinde olmasına rağmen evde yokum dedirtmişti. Maalesef Seren çok vefasızdır. O nedenden dolayı çok kırgınım. Affetmeyi de düşünmüyorum” diyerek sitemde bulunmuştu. 

SEREN SERENGİL’ İN ADINI SIR GİBİ SAKLADIĞI DOKTORUNU İLK DEFA SEYHAN SOYLU CANLI YAYINDA İFŞA ETTİ.

Seyhan Soylu bugün programda yine eski kankisi Seren Serengil ile ilgili sürpriz açıklamalarda bulundu. Seren Serengil, ekranlarda sürekli doktorunun yapmış olduğu yanlış ameliyat sonucu sıkıntılar yaşadığı ve doktorundan ameliyat görüntülerini istemesine rağmen kendisine bir türlü ulaşamadığını dile getirmişti ancak doktorunun adını asla açıklamamıştı. Seyhan Soylu “Bugün ilk defa canlı yayında buradan açıklayacağım siz de dikkatli dinleyin lütfen” diyerek sürpriz açıklamalarda bulundu. Seyhan Soylu; “Seren’in Yaşar İpek ile ayrılık sürecinde yanında olan tek kişiydim. Seren’in yanında olmak bana çok keyif veriyordu çünkü çok üzgündü. Seviyordum Seren’ i. Burnumun direği sızlıyordu ona bir şey olduğunda. Sonra bir baktım Seren’in konuşmadığı ne kadar insan varsa ben de küsmüşüm. Yaşar İpek ile kötü oldum. Lerzan Mutlu ile kötü oldum. Uçan Kuş’un sahibi Can Tanrıyar ile kötü oldum. Bu insanlarla ben niye kötü oldum diye düşünürken Yaşar İpek’ in mahkemesi vardı Seren’le. Mahkeme de söylediklerim yüzünden Yaşar ipek benim evimi bastı. Şikayet ettim sonra şikayetimi geri aldım sırf husumet büyümesin diye. E bu kadar yaşanmışlıktan sonra, sana bu kadar can siper hane tavrımdan sonra, bu kadar dostluktan sonra bana yanlış yaptı. O kadar çok popülarite yarattım ki Beyaz Tv’ de “Söylemezsem Olmaz” koltuğuna oturdu. Oraya oturduktan sonra bir anda değişti Seren. Bir anda etrafındaki dostlarını yok saydı. Ama şunu söyleyeyim ki dost olduğumuz süre boyunca bana bir iyiliği oldu. 112 kiloydum. Benim ameliyat olmama sebep olan kişi de Seren Serengil’dir. İzmir’ de özel bir hastanede, Seren doktorun ismini vermiyor ama ben ilk defa burada veriyorum DR. ERSİN AKSU. İkimizin de ameliyatını yapan doktor. Bakın benim ameliyatım çok başarılı oldu çünkü ilk ameliyatımdı. Ve ben Dr. Ersin Aks’ ya yaptırdığım ameliyat sonrası inanılmaz sağlığıma kavuştum. Kolesterolüm düştü, damar tıkanıklığım vardı o bitti, tansiyon hastasıydım o bitti. Aynı gün ayrı arabalarla gittik hastaneye. Mustafa Tohma ile ilişkisi bir aylıktı. Ben de Mustafa da bu ameliyatı olmasını istemedik çünkü Seren 67 kiloydu. Sadece 8 kilo fazlası vardı. Bu kiloda bu ameliyat olmaz. Ben bu ameliyatla 50 kilo verdim ama yediğime içtiğime dikkat ettim. Seren biraz pis boğazlıdır, abur cuburu sever. Ve aynı ameliyatı Gülşah Saraçoğlu da oldu başka bir doktora, o da çok şişman değildi. O da dengeyi bozuyor. Gastrik By-pass ameliyatı 150 – 200 kiloyu geçen insanlar için uygun” sözleriyle yine yeni tartışmalar yarattı.

Ebru Polat ise;” Peki doktor bu ameliyatı nasıl yaptı bu kadar risk varken? Nasıl göze alabildi bu ameliyatı?” diye sordu. Seyhan Soylu; “Bilmiyorum nasıl yaptı ama gerçekten büyük bir risk aldı. Ben kendisine teşekkür ediyorum bana yaptığı ameliyattan dolayı ama Seren’in ameliyat sırası görüntülerini yollaması lazım yoksa Seren revizyon ameliyatını olamayacak. O görüntülere ihtiyacı var. Ben de sana 5 kere söyledim o görüntüleri yolla diye. Seren ameliyat olmadığı takdirde ekranda Zeki Müren gibi ölecek.” cevabının ardından gazeteci Bilal Özcan; “Ya Seyhan deme öyle ya, niye ölsün kızcağız daha kaç yaşında” diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

ÇAĞRI YİRYAKİ “BEN BU AMELİYATI YAPMAZDIM”

Seyhan soylu hakkındaki iddiaları yanıtlaması ve görüntüleri Seren Serengil’e yollaması için canlı yayında Dr. Ersin Aksu’yu aradı ancak kendisine ulaşamayınca meslektaşı Dr. Çağrı Tiryaki’yi arayarak “Seren Serengil’in ameliyatını siz olsaydınız yapar mıydınız bu kilodayken? Ve daha önce mide ameliyatı olan birine gastrik bypass ameliyatı yapılması sakıncalı mıdır?” diye bir soru yöneltti. Dr. Çağrı Tiryaki ise; “Öncelikle hastanın vücut kitle endeksine bakılır. Kitle endeksi 35’in üstündeyse ameliyat yapılabilir. 35 in altındaysa olmamalı. Seren Serengil’ in de vücut kitle endeksi 35 in altında olmalı 67 kilo ve 1.60 cm boyu varsa. Ben bu ameliyatı yapmazdım.” diyerek telefonu kapattı.

GÜLŞAH SARAÇOĞLU “BEN OLDUĞUM AMELİYATTAN MEMNUNUM”

Program sırasında olduğu mide ameliyatı nedeniyle adı geçen Gülşah Saraçoğlu da telefonla bağlanarak; “Bir kere çok iyi bir doktora ameliyat olmalısınız. Benim vücut kitle endeksimde uyuyordu. Bu ameliyatta doktor size son model bir araba veriyor. Ve siz dümdüz bir yolda arabayı güzel bir şekilde kullanırken arabayı şarampole yuvarlarsanız olmaz. Sıkıntı yaşarsınız. Ben ameliyatla birlikte sağlıklı beslendim ve her gün 40 dk yüzdüm. Ben olduğum ameliyattan çok memnunum.” dedi.

SEREN SERENGİL’İN EN BÜYÜK AŞKI YAŞAR İPEK’TİR

Seyhan Soylu telefon bağlantısının ardından yine bombayı patlatarak “Seren’in ayrılmış olduğu eski eşi Yaşar İpek’ te bu duruma çok üzülüyor. Hatta maddi manevi ne olursa Seren’in yanındayım dediği geliyor kulağıma. Seren’in gelmiş geçmiş en büyük aşkı Yaşar İpek’tir ve Seren bu ameliyatı onun için yapmıştır. Ekranda kendisini görünce “bak beni bıraktın, neler kaybettin” desin diye ameliyat oldu ve Yaşar İpek’ e hala burnu sızlar, gizli gizli bakar izler. Hala aşık” dedi ama izleyiciler hemen mesaj yağmuruna tutarak bu sefer Seren’in şu an ki erkek arkadaşıyla ilgili olarak “Yaşar’ a aşıksa Mustafa Tohma ne o zaman” diye yazdılar. Seyhan Soylu bunun üzerine “Mustafa Tohma ile Seren Serengil’in ilişkisi Gülben Ergen’in Dadı dizisindeki uşakla olan ilişkisi gibi. Seren Gülben’in etkisinde çok kalır ve bundan dolayı Dadı dizisindeki Haldun Dormen’i oynuyor Mustafa Tohma” diyerek bomba üstüne bomba açıklamalarda bulundu.

Ayakkabı Dolabı

    En az 10 karakter gerekli